.

-Kentaurus

Čas od času, pokud budete věnovat pozornost takovým věcem, nebo jen náhodou být na správném místě ve správný čas, můžete slyšet příběh, který je divný dokonce divnost norem. Před několika lety, v příjemné letní večer po táboráku na státní parku v Jižní Dakota a přírody mi řekl, že pár Kemp tam měl jednou udělal velmi podivné stížnosti. Jsou hlášeny - na všech vystoupení vážně - že je podivné zvíře mělo přijít, čímž se do svých rekreačních vozidel a provádí rozsáhlé škody před útěku. Vypadala, řekli, jako něco polovina lidí a polovina koně.

Na ochránce přírody neřekl mi, jestli si použil slovo "kentaur", ale pak neměl s nimi mluvil osobně. To byl jen příběh, který byl rozeslán na určitou dobu mezi zaměstnanci parku. Žádná jména a konkrétní data jsou k ní připojených. Bylo to opravdu ne více než místní legendy. Neexistoval žádný způsob, jak vědět, jestli to bylo nebo nebylo založeno na skutečném pohledávky nebo mimořádné události nějakého druhu. Nicméně, to bylo nesporně zajímavé, a to je dobré pro chlazení pocit stanoví páteře.

Poté, co ve velké příběhy, zatímco takhle vedou do tisku. Pohřben kdesi v mé soubory je krátký článek z malého britského časopisu Fortean vyprávění pověsti o kentaur pozorování ve venkovských Anglii. Nemám připomínají, že něco bylo zvláště dokumentovány nebo přesvědčivé, ale pokud se lidé mohou vidět merbeings, jako kdysi myslíte, že by se, předpokládám pozorování (jeden však rozhodne stanovit, že slovo) na centaurs jsou alespoň teoreticky možné. Pokud se jedna odděluje "zkušenosti" z "událostí", který věřím, je často moudrých Samozřejmě, když jeden slyší mimořádné osobní nároky, centaurs lze očekávat - že se může zdát reálné v paměti a svědectví, pokud je nedokazatelný jinde.

Ve stejné cestě, zprávy z víla setkání může zdát přesvědčivý, když pochází od osob, kteří do každého vystoupení jsou upřímné a zdravá, ale ty by neměly přesvědčit nás, že budeme sdílet svět s těmito subjekty. Některé věci se zdají být tam jen tak dlouho, jak jste se setkali nich, pokud mají v rezonanci, i když ne podstatu skutečnosti, a pak jsou to pryč, které čekají na drnkací z psycho-kulturní éteru o někoho jiného.

I tak ovšem lidé, kteří v moderním světě opravdu myslíte, že vidí centaurs a srovnatelných tvorů na antické mytologie? Bylo to v průběhu mého výzkumu, který jsem odhalil příběhy, které následují. Z důvodu srozumitelnosti Nejsem vkládání "údajně" nebo "prý" do vyprávění. Vítej na to psychicky, pokud jste tak nakloněn ...