.

-Delphos wolf girl

Následující 'Wolf Girl' případ nejen zahrnuje divokých dítě, ale tam je také údajné souvislosti s předpokládanou UFO přistání a subjektem pozorování v Delphos, Kansas. Ačkoliv paranormální / UFO aspekty tohoto případu nejsou zdaleka prokázána, bylo něco divného děje v této části Kansas v raném 1970? Nebo tomu bylo v případě jednoduchého hoax páchané místní děti, jak bylo nedávno tvrdil? Možná, jehož hlavní funkcí tohoto mimořádného příběhu je ilustruje strašidelný pohraničí mezi normální a paranormální.

I n července 1974, nejméně čtyři lidé tvrdí, že viděla dítě asi deset nebo dvanáct let, s blond, rozcuchaný vlasy a na sobě rozedraný červené oblečení, jízda přes vinné révy a keře v zalesněné okresu na severu-západ okraj Delphos, malého městečka v Kansasu. O ne svědkem popsaným potýkají se ta dívka během vyhledávání na ní, ona nemluvil, ale pouze growled na něj před spuštěním off. Děti také viděly, 'dívka' jedli z kočičí a psí misky.

O 7.30 ráno dne 22. července, paní Joe Stout viděl dítě v chlévě, na neobydlené, zarostlé partie. Přišla face-to-face s' ji 'sedící na piknik tabulce pouze pět nebo šest metrů. Byla-li si nejste jisti, že je to kluk nebo holka, s výjimkou toho, že to na sobě červené šaty. Jedná se liché gurgling zvuk, když se snažil dostat blíž a pak skočil dolů z piknik stůl a zmizel přes malý otvor ve zdi. Paní Stout myslel, že dítě bylo určitě ne lidské a deformované, i když běžel po čtyřech. Ona je popsaná jako o velikosti šesti let starý, s jizvu ve tvaru podkovy běžet od jeho pravé oko, aby jeho úst. Ona odepřena možnost, že to byla opice nebo jiných primátů. Paní Stout řekl, že viděl, jak dítě na podruhé kolem 4 hodin, a opět o 8,30 hod. téhož dne. Během pozdní-noc vyhledávání na oblasti, pan Stout byl poškrábaný na rameno a bližnímu, což je teeenager nazývá Kevin Marsh, byl poškrábaný na krku zezadu. Oba dostali pouze náhled na jejich zdrobnělina útočník.

Šerifa z Ottawa County, Leonard Simpson, uspořádal dobrovolný policejní oddíl na hledání prostoru, ale našli žádné stopy, že někdo nebo něco tam bylo.. Rezidenti hlášeny také pronásleduje dívku prostřednictvím milo pole, ale úředníci poslali k hledání prostoru nalezeny žádné vysledovat z volně žijící dívku. V úterý večer dívka byla hlášena o rezidentem, aby se uvnitř chlévě. Důstojníků a asi 35 obyvatel obklopen boudu, ale nenašla.

I když šerif Simpson byl jistý, že lidé viděli něco, on nebyl přesvědčen, že je to dítě. Navrhl, aby zprávy mohly být způsobeny velké množství koček a psů běží volně v prostoru (!). Žádné děti nebyly ve zprávě chybí kdekoliv ve stavu, a bez jakékoliv nové důkazy o tom, Simpson oznámil, že bych uzavřel případ.

Podle Simpson, i když většina lidí myslela, kteří viděli něco měl z nějakého důvodu změnil svůj příběh o další den, kdy požádal, aby výkazy, anglické piva, Kevin Marsh a jiný teenager, Doug Kaiser, tvrdila, že oni viděli trochu dívka. Lidé žijící v oblasti se báli toho, co 'ona nebo to' mohlo dělat dál, a rodiče malých dětí, řekl, Wichita Eagle, že byli buď udržet své děti doma, nebo i v nedohlednu.

Navzdory skepticismu na některé, ty, kteří viděli něco pevně věřil, že je to dítě. Paní Stout byl přesvědčen, že viděla dítě. Řekla, předměty v hale, včetně panenky ze sbírky dříve chovaných v sudech spolu s šaty, byly přesunuty během noci, i když ona to není vidět nebo slyšet kdokoliv v blízkosti chlévě. Když jí poprvé uviděl dítě si všiml, že někdo měl vyložených na panenky až na piknik stůl a přikryl je s kusy látky.

Noviny v oblasti přezdíval tajemného dítěti 'vlk holka', ale neexistují žádné další zprávy a žádné stopy na ní byla vůbec najít.

Dva a půl roku předtím, v prosinci 1971, Delphos měl opět bylo v centru kontroverze nad podivnou událost, zahrnující domněle pozorování UFO a přistání. Dne 2. listopadu 1971, šestnáct-rok-starý Ronald Johnson bylo starat se o ovce s jeho pes, v zadní části jeho rodiny doma, když slyšel hřímání hluk a viděl hub ve tvaru objektu osvětleny modrá, červená a oranžová světla asi 25 metrů v háji stromů.

Na UFO bylo popsáno, jak asi osm stop v průměru, a zdálo se být vznášení asi pět stop od země. Před dlouhou objektu začala záře na základnu a sňal s brečet hluku, je dočasně oslepující záře chlapce. Johnson přinesl jeho rodiče se právě v době vidět UFO, nyní vysoko na obloze, ale za úplňku ve velikosti, před tím, než zmizel za obzorem. Procházky do háje stromů, kde se objekt byl, rodiny našel svítivý šedý-bílý kruh. Mr. and Mrs Johnson cítil uvnitř kruhu a zjistil, že půdy pocit, jako by to byly krystalická. Podivně, paní Johnson všiml, že její prsty se stal otupělý po dojemné a to, že když se snažil obrousit bity půdy na její nohy, část nohy jí dotkl se také stal otupělý. Vzorků půdy odebraných z svítivý kroužek, kde se měl údajně UFO vyloženy byly získány prostřednictvím ufolog nazývá Ted Phillips, kteří nechal testovat pomocí sedmi nezávislých laboratoří. Tyto testy ukázaly, přítomnosti hub-jako látka, ale nakonec byly neprůkazné, pokud jde o přesnou povahu z ringu, a tam je ještě hodně diskutovalo o případu.

Pro dnů po pozorování UFO Ronald oči byly bolestivé, a měl bolesti hlavy a trpěl noční můry o zhruba za týden. Později Ronald Johnson tvrdil, že bychom získali psychický pravomoci, neboť jeho těsné setkat s UFO. Krátkou dobu po pozorování, je hlášena schůze divnou 'vlk-girl' s volně žijícími blond vlasy, na sobě roztrhané hadříkem kabát, kteří mu unikl o utíká na všech čtyřech, když mám blízko.

Docela to, co Ronald jeho psychický mocnosti není jasné, ale pokud jeho prohlášení byla pravda, mohl jste viděli stejný divoké děvče, že anglické piva a jiné tvrdil, že viděl o tři roky později? Pokud ano, kteří, nebo co to bylo? Byl to byla opuštěné dítě, je neovladatelný, nebo cizí subjekt spojen s UFO? Nebo jak UFO a divokých holka případech pouze podvrhy? Nedávné výzkumy skutečně ukazují, že celá Delphos' vlk-girl 'příběhu byla vynalezena nudit místní děti a prostě vymkly z rukou. Možná, že podvod byl inspirován Ronald Johnson údajné setkání s blonďatá dívka vlk dva a půl roku předtím.

Více bizarní zprávy z počátku jara roku 1971, zapojeni obyvatel z okolí v Mobile, Alabama, kteří tvrdili, že narazil na 'vlk žena' roamingu zhruba v noci, kterou popsal jeden svědek, jak s horní polovině se ženou a spodní část vlk. Mobilní policie prošetřila zprávy, ale výsledky jsou nejednoznačné, unsurprisinlgy jako tato pozorování má všechny znaky buď další hoax, nebo stvoření z říše folklóru.

Obrazek

Pristalo tam Ufo ?