.

-Historia-Ufo

Starověké účty

Neobvyklé vzdušné jevy byly hlášené skrz historii. Někteří těchto divných zjevení smět byli astronomické jevy takový jako komety nebo jasné meteory, nebo atmosferické optické jevy takový jak parhelia; jiní zůstanou nevysvětlitelní. Příklady těchto zprávy zahrnují:
Svazek Ezekiela popisuje vizi beings sestupný a vzestupný na nebi v něčem s kouřem, plameny a koly uvnitř kol. NASA letecký inženýr Josef Blumrich navrhl kosmickou loď že on myslel by seděl různým částem Ezekielova popisu (v Blumrich knize, Kosmické lodě Ezekiela). Blumrich myslel si, například, že kola by mohla reprezentovat rotory helikoptéry pro přistání a vzlet. Nicméně, jiní argumentují, že “kolo uvnitř kola” by mohlo prostě být náboženská metafora pro boha nepřetržitě točí se královstvím.
Během panování pharoah Thutmose III asi 1450 BCE, tam je popis násobku “kruhy ohně” bystřejší než slunce a o 5 metrech ve velikosti to se objevilo přes rozmanité dny. Oni nakonec zmizeli po stoupání vyšší na nebi.
Armáda Alexandera velký v 329 BCE, jak oni překročili řeku do Indie, viděl “dvě stříbrné ochrany” na nebi to se potopilo opakovaně na jejich vojenských sloupcích vyvolání paniky. V 322 BCE když Alexander obléhal Tyrea ve Fénicii, další “ochrana létání” se pohybovat v trojúhelníkové formaci s menší “ochrany” se přiblížily. Pravděpodobně větší objekt střílel paprsky světla ve městě rozbíjet jeho zdi a jiné obrany. Alexander je armáda rychle využil situace a zmocnil se města. Objekty pak odešly.
 
1566 woodcut Hans Glaser 1561 Nuremberg události
Říman napsat Juliuse Obsequens píše to v roce 99 př.n.l., “v Tarquinia k západu slunce, kulatý objekt, jako planeta, kolo nebo ochrana oběžníku, měl jeho cestu z oblohy od západu na východ.”
V 1235 armáda Oritsume v Japonsku spatřil tajemná světla na nebi.
V Kronika mnicha a historik William Newburgh, to říká, že v 1290 opat a mniši Byland opatství v Yorkshire byli terorizováni když “byt, kulatý, zářící stříbřitý objekt” letěl přes opatství. Tento příběh byl, nicméně, později ukázaný být falešná zpráva, začal když dva školáci od místní školy psali dopis editoru popisovat požadavek.
Circa 1491-1492, slavný průzkumník Christopher Columbus měl účet, v jeho žurnálu, světel to vypadalo, že vyjde moře, a zmizel do vzduchu.
14. dubna 1561 oblohy přes Nuremberg, Německo bylo údajně naplněné množstvím objektů zdánlivě se zabýval leteckou bitvou. Malé koule a disky byly řekl, aby se vynořil z velkých válců. (obraz pravý)


Obrazek

Obvykle ošetřoval jako nadpřirozené předzvěsti, andělé a jiná náboženská znamení, někteří současní vyšetřovatelé věří těmto zprávám být starověký ekvivalent moderní UFOs.

První moderní zprávy

Dříve “létající talíře” a “UFO “s byl vytvořen jako termín, tam byl množství zpráv divných, neidentifikovaných vzdušných jevů od střední-nineteenth k brzy dvacátá století. To zahrnuje:
 
Fotka obviňoval UFO přijatý New Hampshire v 1870
17. listopadu 1882, astronom E. W. mumlat Greenwich královská observatoř popisovaná v observatoři ohlásí “divného nebeského návštěvníka” to bylo “disk-tvarovaný,” “torpédo-tvarovaný,” nebo “hřídel-tvarovaný.” To bylo řekl, aby byl velmi odlišný v charakteristikách od ohnivé koule meteoru. Roky pozdnější, mumlat psal, že to se dívalo přesně jako nový Zeppelin dirigibles. Divný objekt byl také viděn několika jinými evropskými astronomy.[1]
V pozdní devatenácté století, sightings velkých vzducholodí, často používat světlomety, byl někdy sjednocen s mimozemskými návštěvníky. Jeden z nejslavnějších časných zpráv byl 1897 srážky vzducholodi neznámého původu v Auroře, Texas. Místní zprávy ohlásily znovuzískání skupiny “Martian pilota” ve srážce.
28. února 1904, tam bylo pozorování třemi členy posádky na U.S.S. dodávat 300 západu mílí San Francisca, reportoval Lt. Frank Schofield, pozdnější stát se vrchním velitelem Pacifik loďstva. Schofield psal tři jasně červený egg-shaped a oběžník namítá létání ve formaci vrstvy, která se přiblížila pod vrstvou oblaků pak změněným kursem a “stoupal” nad mraky, odcházet přímo pryč od země po 2 k 3 minutám. Největší měla zřejmá velikost asi šesti sluncí. [2]
Takzvaný Fátima incident nebo “zázrak slunce,” svědčil desítkami tisíců v Fátima, Portugalsko 13. října 1917, je věřil některými výzkumníky k vlastně být UFO událost.
Mezi 1932 a 1937, tam byly stovky zpráv velký “letadla ducha” přes Skandinávské národy, často hlásil, že používá silné světlomety a doprovázel mnohobarevnýma světly u mnohem vyšších výšek.
V jak Evropanovi tak japonských vzdušných divadlech během 2. světové války, “Foo-bojovníci” (klubka světla a jiných tvarů, které následovaly letadla) byla ohlásena oběma spřízněný a osoví piloti.
25. února 1942, neidentifikované řemeslo bylo objeveno přes oblast Kalifornie. Řemeslo zůstávalo nahoře přesto, že bere přinejmenším 20 hodnoty minut ostré kritiky od baterií země. Incident později stal se známý jako bitva Los Angeles nebo západní pobřežní nálet.
V roce 1946, tam byl u konce 2000 zpráv neidentifikovaných letadel ve Skandinávských národech, spolu s izolovanými zprávami z Francie, Portugalskem, Itálií a Řeckem, pak odkazoval se na jak “ledové kroupy Rusa,” a pozdnější jak “duch se vznese,” protože to bylo si myslel, že tyto tajemné objekty byly Rus zkoušky zajaté němčiny V1 nebo V2 se vznese. Toto bylo následovně ukazováno nebýt případ a jev zůstane nevysvětlitelný. Přes 200 byl sledován na radaru a se domníval být “skutečné fyzické předměty” švédskou armádou. Významný zlomek zbytku byl myšlenka být misperceptions přirozených fenoménů, takový jako meteory.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

                                          

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek