.

-Čo vyplavilo more

Ataka Carcass

Lokalita: Egypt

Rok: 1950

V Egypte v januári roku 1950 vyplavilo more záhadnú morskú príšeru. Príšera mala mohutné telo a dve zaujímavé plutvy. Príšera mohla mať okolo 8 metrov. Niektorí kryptozoológovia tvrdia, že sa jedná len o dobre rozloženú veľrybu. Kostra tohto tvora sa nezachovala

Obrazek

Lokalita: Massachusetts, USA

Rok: 1970

V roku 1970 v Massachusetts na Mann Hill pláž vyplavilo záhadnú morskú príšeru. Potvora mala okolo 7,5 metra, mala dlhý krk a dve veľké plutvy. Podľa popisu tento tvor pripomínal starovekého tvora menom Plesiosaurus. Ale pravdepodobne sa jedná o dobre rozloženého žraloka.

Obrazek

 

Moore s Beach monster

Lokalita: Monterey Bay, California

Rok: 1925

oce 1925, fotografie byly zveřejněny na to, co se zdála být plesiosaurus umyl až na skalách na Moore je Beach (nyní Přírodní Mosty státu Beach) několik mil severozápadně od Santa Cruz, Kalifornie. Bizarní těl bylo hlavní stránka novinky v centrální Kalifornii novin, zvědavost a žadatelů o azyl, stejně jako vědci flocked nahlédnout do tajemství bestie. Popisy stvoření pestrá tolik, že to je těžké, aby se některé z jakýchkoli informací, ale je dohodnuto, že zvíře bylo obrovskou hlavu, hlaveň beaklike a drobné oči. Různě popsat jako 35 až 50 stop dlouhá, zdálo se, že mají úzký 20-noha-dlouhý krk. Na Kalifornské akademie věd Muzeum studoval stvoření je lebka a dospěla k závěru, že je to velmi vzácný druh zobákovitý velryb - velryba tak vzácné, že má pouze latinský název, Berardius bairdi. Dr. Bernard Heuvelmans pochybnosti, zda se na zoolog ve světě by byly schopny identifikovat tělo, protože jen málo, pokud vůbec, se někdy viděli zvíře žije.

Ne všichni souhlasili s zobákovitý velryba vysvětlení. Mnoho svědků, včetně některých vědců, cítila silně, že zvířata nebyla velryba nebo moře známy žádné zvíře. Pro začátečníky je vzácné Berardius bairdi nebylo známo, mimo britských kolumbijské vod. Renomovaná přírodovědec EL Wallace, po důkladném prověření tělo, dospěl k závěru, že to byl plesiosaurus, které se dochovaly v ledové ledu, které se roztavený a přesunuta na jih. Bez zubů a návrhu zákona, Wallace odůvodněné, zvíře musí mít žil na vegetaci v bažině.

Wallace silně cítil, že tam byla řada faktorů, které zmírněna ve prospěch z plesiosaurus a proti zobákovitý velryba vysvětlení. Wallace poznamenat, že neexistuje žádná kost v Santa Cruz těl tak velké, jako je páteří velryba. Tato skutečnost v rozporu s velryba teorie, stejně jako skutečnost, že za ocas na neznámého zvířete byla jen tři nohy dlouhé, příliš krátké a slabé - Wallace z plsti - pro zvíře z hluboké.

Bylo navrženo, že tělo může být odděleny od kůží a že kůže válcované až přičemž účinek na dlouhou plesiosaurlike krku. Subjekt umyl se v blízkosti a byl stále připojen buď na kůži nebo byl umístěn do pozice ze strany osoby nebo osob, se snaží rekonstruovat monstrum.

Randall Reinstedt, v tajemných moře Příšery z Kalifornie na Central Coast, píše, že monstrum bylo mluvit Kalifornie centrální pobřeží na určitou dobu. Santa Cruz Sentinel běžel o očitý svědek vypráví o strašném boji mezi desítku nebo více Lachtani a obrovských ryb, které nastaly krátce před tělo bylo nalezeno na pláži.

Monterey Herald na poloostrově je popsáno, jak to s kachna-tvarované hlavu a ocas jako velryba. A Santa Cruz Novinky příběh mluvil o hlavu větší než za barel a oči větší než abalones. Některé dost podivné údaje o sklizni v očitý svědek popisy k nejasné zrůdnost. Jeden svědek popsal stvoření, jak s několika párů sloní nohy na tělo, včetně slonovinou nehty na prstech nohou. V tomto ohledu tajemná Kalifornie autor Mike Marinacci naznačuje, že se blíží-fotografie ukázat, co se zdá být sloní nohu v krčku té šelmy. Dalším odd detail je jedním svědkem 'prohlášení, že těla byla zakryta sukni na obou chlupy a peří.

Pokud pouze na závěry EL Wallace - na jedné zoolog kteří se mohli blíže prozkoumat tělo - v případě zůstává fascinující.

Obrazek

Glacier island Carcass

Lokalita:Aljaška

Rok:1930

Čtenáři ze 26. listopadu 1930 New York Times se dozvěděl, že tělo na obří lizardlike stvoření s kůží byly nalezeny na Aljašce na pustý ostrov ledovec.

"Ice bares Strange zvířat - Alaskans Doporučit pravěku původu" - to by bylo těžké najít mnohem lepší umístění a kontejnery pro horor film. Stvoření, popsané jako v perfektním stavu, byl považován za 42 stop dlouhý s 6-noha hlavice, 20-noha tělo, a jeden 16-noha-dlouhý ocas.

"Tato teorie byla moderní," vysvětlil v článku, "že tělo je to, že v prehistorických zvířat a plazů, která se dochovala v horní dosáhne na Columbia ledovec."

O tři dny později, tam byl další novinky z monstrum. "Monster v Ledové již dlouho Snout," vyhlášenou New York Sun na 28. listopad. "Potvrdit Hledání na Pre-historické Monster v ledu," přečíst titulek v (New York) Večerní Svět.

WJ McDonald, vedoucí z Chugach Národní Forest, a smluvní stranou na šesti dalších šel na ledovec Island, aby prošetřila zprávy. Alaskans byl skeptický, dokud McDonald strana dosáhla místě a hlášeny zpět na své první ruky zkoumání stvoření. McDonald popsal zvíře jako tvarované na rozdíl od jakékoli jiné stvoření je známo, že existují kdekoliv v regionu, s "dlouhý ocas a šikmých hlavu, jako dinosaurus."

McDonald je měření byla mnohem konkrétnější, než na počátku zprávy: hlava, která je označována jako velmi rád, že na slona, byla dlouhá 59 palců, přičemž hlaveň, od konce do centra na čele, byl 39 centimetrů dlouhý, šířka na hlaveň na bránice byla 11 palců s 29-in obvodu; nejširší část šelmy je kostra byla 38 palců, a bizarní zvířete byla délka 24 stop, s 14-nohy ocas, který byl zahájen na žebra části.

Ledovce Monster Island byl Odhaduje se, že vážil 1000 liber. Charles Fort zmiňuje případ velmi stručně ve své knize Lo!, V němž se uvádí, že tam bylo "značné těle" nalezeny. McDonald ve zprávě uvádí, že "pouze malá část těla měl tělo na to." Dužnina je popsán jako podobající se koni tělem.

MacDonald se domnívala, že stvoření se stal zapouzdřený v Kolumbii ledovec a byl dopraven do moře s pohybem na ledovci Ostrov v minulých stoletích. Nicméně, jak Fort poukázal na to, v jeho zmínka o případ, prostě proto, že něco bylo nalezeno v ledu, ještě neznamená, že to byla zachována v ledu na věku. Případ poklesl z dohledu, nedostatek následných-nahoru články o podivné jevy jsou časté. Na tantalizing případě, že ledovec Ostrov Monster těl zůstává nevysvětlené.