.

-Keď Slnko zapadne nad Bugom, to bude náš deň posledný

Na Zemi se mezi lety 1875 a 1975 zvýšila o 500% vulkanická aktivita. Dále aktivita zemětřesení se zvýšila od roku 1973 o 400%. Dmitrijev uvádí, že porovnáním let 1963 až 1993 se počet přírodních katastrof jako hurikánů, tajfunů, sesuvů bahna, tsunami atd. zvýšil o 419%.

Magnetické pole Země se zmenšuje. Pokles začal před 2000 lety, ale stupeň snížení se zrychlil před 500 lety. A v posledních 20 letech kolísá. Letecké mapy světa, které umožňují letadlům přistávat s pomocí automatického pilota, musí být revidovány.

Koncem loňského roku arktická ledová čepice na přesném místě Severního pólu poprvé v dějinách kompletně roztála. Greenpeace oznámila, že vzhledem k poměrnému vzorku zimního ledu předtím čepice odtávala do vzdálenosti 300 mil od pólu, zatímco koncem loňského roku mohly vojenské a civilní lodě plout přímo přes pól. Voda byla i tam, kde dosud vždy zůstávalo nejméně deset stop sněhu.

Naproti tomu Jižní pól má čepici asi tři míle silnou, ale i tam se velké kusy ledu odlamují a tají. Co se to děje?

Magnetické pole na zemi je čoraz slabšie a zem sa čoraz pomalšie krúti. Braden takisto hovorí, že tlkot srdca zeme, známy pod názvom Schumanova rezonancia, sa stále zvyšuje a to potom cítime ako rýchlejšie plynutie času.

(poznámka autora, vyskúšajte si to: vezmite si dve spoľahlivé hodiny a nastavte ich na presne rovnaký čas. O pol roka ich čas porovnajte s internetovým "atómovým" časom, ktorý sa riadi podľa Slnka a zistíte, že obidve utekajú)

Naše civilizace a astronomie zná takové jevy, ale v dalekých prostorách kosmu, za naší galaxií. Více než 10 tisíc let to je dost dlouho, aby naše civilizace zpozorovala něco podobného na Slunci; naše věda je na to mladá. Vzpomínají o tom dřívější odkazy, také Bible. Někteří lidé interpretují prastaré stavby jako domnělé varování našich předků, ale „pravá” věda se tomu dosud vysmívá.

Země bude určitý čas zbavena magnetické ochrany. Nastane záměna pólů, to znamená, že severní a jižní pól se vymění. Ne fyzicky, a elektromagneticky, to znamená, že kompas bude ukazovat sever na Antarktidě. A bude to teprve začátek.

Jádro Země složené z roztaveného železa je jádrem magnetu. Když se změní póly, má se stát zvláštní věc – Země se začne otáčet opačným směrem ! Tak jak se otáčela, podle této teorie, před 27. červencem 9792 roku p.n.l. Kněží Mayů a Egypťanů to věděli! Slunce vycházelo tehdy nad Odrou a zapadalo nad Bugem. A tak to má být znovu, i když to už neuvidíme. Ne my, protože nejhorší přijde vlastně pak.Změna směru otáčení Země nastane tak rychle, že vnější povlak, čili litosfera a tzv. skořápka se odtrhne od podkladu, jakým je zemský plášť a „odplave”, brzdíce velmi prudce. V průběhu několika hodin, možná déle, zabrzdí z rychlosti 1666 km/hod. na nulu a tažena magnetismem jádra se začne zvolna obrácet na druhou stranu. Nakonec dojde také ke geografickému přesunu ledů a kontinentů. To se již stalo mnohokrát. Iluze bude taková, jestli to někdo bude moci vidět, jakoby nebe padalo na zem. Nastanou nepředstavitelné otřesy země. Tam, kde byla rovina, na mnoha místech povstanou vysoké hory účinkem opírání se ledových desek o sebe, část ledu se propadne do oceanu, část hor se propadne do hladiny moře. Mrtvé vulkány ožijí, z ohromných štěrbin puklin tryskají miliony tun lávy a jedovatých plynů. Nezapomínejme na oceány – zde nastoupí efekt škubnuté misky s vodou. Mnoho velkých požárů, které nastanou, bude smeteno ještě divočejším kataklizmem: vlny oceanu o výšce kilometru, valící se s rychlostí do 500 km/hod. Cokoliv bude poblíž oceanu a níže než 1500 m, zůstane smyto s povrchu země.

Den poslední

To bude její Den Soudu, o kterém píše Bible. Nevymysleli to ale tvůrci Bible, je to proste faktem. Proto vysoko v Andách je možné nalézt mušle korýšů a mořský písek , proto kolem i uvnitř jezera Titicaca leží terasy orné půdy tak důmyslně vystavěné, že udivují dodnes, jen že ve výšce 4000 m, kde leží jezero, nic na nich nevyroste, a voda v jezeře má slanou chuť. Proto mohutné mnohatunové monolity, archeologům neznámé stavby v Andách, jsou rozsety jakousi strašnou silou, jako kostky Lega. Proto ve věčném ledu Sibiře a Aljašky, které byly kdysi někde jinde, nacházíme tisíce zmražených zvířat, porozhazovaných jako by byly hračkami z trávy nebo slepené do jedné hmoty, i když některé, jako mamuti nebo bizoni, vážili několik tun.

Co to znamená pro naši civilizaci? Současní učenci se shodují - nepředstavitelná tragedie. V několika dnech zhyne téměř 99% lidstva. Ano, není to omyl - téměř 99%. Jedno procento těch, co přežijí, je i tak mnoho; je nás už 6,3 miliard, a tedy vypadá to, že přežije okolo 63 milionů, řekněme 70 milionů.

K tomu dojde k úplnému technologickému neštěstí. Když se elektromagnetické pole otočí, rozdíl potenciálů zničí všechny elektronické zařízení, spálí je. Týká se to také satelitů, radiových stanic a TV, počítačových sítí. Znamená to, úplný výpadek komunikací a ztrátu dat. Ani jedna elektrárna na světě nebude uchráněna před zničením. A jestli naložíme s proroctvím jako s dalším mýtem, pak jistě nezastavíme reaktory v atomových elektrárnách před 20. prosincem 2012. Nerozebereme nukleární balistické rakety. Tehdy těch 70 milionů zachráněných přežije nejdéle rok, bez výjimky. Takový by byl konec homo sapiens na Zemi.

Naši neznámí předkové z předchozí civilizace také znali jadernou energii, jsou na to důkazy, ale oni také znali datum Posledního Dne a vyhnuli se životu s radioaktivitou. I když ne všude; v Indii a na území Brazilie existují prastaré tajemné ruiny měst zničených jadernými výbuchy. Oficiální věda o tom mlčí, protože co má říci? Předchozí civilizace využívala hlavně sluneční energii, když naši vědci jěště neví jak. Odtud starověký kult Slunce.A dny následné

Určitě se zachrání jistá skupina vůdců, vědců a na poslední chvíli sebraných mladých lidí, zejména žen, schovaných v ohromných krytech. Ale kolik z těchto vědomostí mohou přenechat těm, kteří se zachrání na náhorní plošině Tibetu, v horách Kavkazu, v Andách nebo náhorní plošině Afriky. Vědci už nebudou mladými lidmi. A 70 milionů se rychle sníží o 70-80% v důsledku otravy ovzduší, nemocí a poničení civilizace. V určitém chmurném okamžiku krize zůstane jistě několik milionů bytostí. Možná necelý milion?

Přetrvají jen ti, kteří i dnes nepotřebují elektřinu, lékařskou péči, telekomunikace, komunální byty a nákupy připravených potravin. Pro které peníze nerozhodují o přežití. A tedy primitivní horská plemena a etnické rody vzdálené od civilizace. Ty začnou budovat novou civilizaci. Možná, že k nim proniknou ti z krytů, možná budou mít několik letadel nebo helikopter a nějakým způsobem jim předají část vědy. Ale co? Jak postavit počítač, mobilní telefon či atomovou bombu? Možná spíše zemědělskou vědu, medicínské základy, pravidla práva a - samozřejmě - astronomii. Přesně to, co bohové Virakoce a Kukulcan naučili kdysi první Maye.

Po několik pokolení zůstane odkaz, legenda o dobrých bozích, kteří přiletěli na hlučících strojích a naučili lidi úpravám rostlin, pohybům hvězd a umění žít. Že tito bohové povídali o tom, jak kdysi byl svět plný lidí, kteří létali v železných strojích, jezdili vozy bez koní, rozmlouvali spolu z dalekých míst, při tom se navzájem neviděli a nosili zbraň metající hromy. Ale jednoho dne rozhněvali Nejvyššího Boha a ten v jednom dni zničil celý jejich svět. Zanechali mnoho záznamů na kulatých lesknoucích se discích. Přechovávají je kněží a předávají je z pokolení na pokolení. Nikdo je ještě nepřečetl. Jsou to texty svaté. Slíbili také, že se někdy vrátí.

A začne nová éra naši Země, éra, která již musela příijít...